​​

ارتباط با ما :

09184511580

09387185809

 

This is a demo store. Any orders placed through this store will not be honored or fulfilled.

 

قوانین ومقررات سایت 

1 - فعالیت سایت بالمبو تابع قوانین ومجوزهای ارائه شده سازمان تجارت الکترونیک و کلیه نهادها مراکز و سازمانهای مربوط به کسب وکار اینترنتی

است .

2 - کلیه محصولات موجود در سایت از تولید کنندگان داخلی ، وارد کنندگان ، با ضمانت مربوط به هر تامیین کننده عرضه میشود .

3 - برای سهولت و پیگیری بهتر در ارائه کالا ثبت نام از مشتری به عمل میاید و سایت در حفظ مشخصات اطمینان را به کاربر اعلام مینماید .

4 - کلیه هزینه ها ی سفارش به صورت لیست به کاربر نمایش داده میشود و در صورت اعلام هزینه های اضافی از طرف اداره پست وشرکتهای تابعه ، مالیات ، در سریعترین زمان برروی صحفه سفارش نمایش داده خواهد شد در غیر اینصورت حتما با مشتری تماس حاصل میفرماییم وتا اطمینان کامل محصول ارسال نخواهد شد .

5 - مسئولیت قطع اینترنت  نقص سیستمهای مربوطه هنگام  سفارش  محصول جز تعهدهای سایت نمیباشد .

6 - ضمانت محصول : ضمانت محصول در چند گزینه زیر خلاصه میشود

الف - ضمانت محصولاتی که در هنگام ارسال دچار نقص شده اند بر عهده سازمان و یا شرکت های ارسال کننده است و سایت پیگیری را به عمل میاورد ودر صورت اخذ مبلغ قبل از ارسال از مشتری کلیه مبالغ به مشتری بازگردانده خواهد شد .

ب - ضمانت کلیه محصولات در صحفه هر محصول نمایش داده میشود و در غیر اینصورت محصول مربوطه ضمانت بازگشت نخواهد داشت (مربوط به بعضی از مواد خوراکی) .

ج - مسئولیت ضمانت محصولات را تامین کنندگان و با پیگیری سایت انجام میشود وکاربر حق پیگیری ابتدا با تماس وصحفه ارتباط با سایت و در غیر اینصورت صحفه شکایات را دارد .

د - اگر محصولی که کاربر دریافت کرده باشد مطابق با توضیحات و ضمانت وگارانتی ارائه شده در صحفه محصول مرتبط  نباشد میتواند مبلغ پرداختی را از سایت دریافت کند و یا هزینه ارسال کالا برای محصولات مغاییر با توضیحات وضمانت برعهده سایت میباشد .

ه - هزینه کالاهای بازگشتی به سایت جهت اعمال گارانتی برعهده مشتری میباشد .

در صورت امکان توضیحات جدید مرتبط با ضمانت در همین پاراگراف نوشته خواهد شد

7 - محصولات موجود در سایت مطابق با خواسته سفارش دهنده ارسال خواهد شد و برای محصولات خاص  حتما مجوزهای مربوطه اخذ خواهد شد  و مسئولیت به کاربردن محصول به هر طریق برعهده کاربر خواهد بود.

قوانین و مقررات مربوطه جدید در همین صحفه بارگزاری خواهد شد

1395/7/17

 

 

پرسش های متداول
logo-samandehi